Wypoczynek i relaksacja

Strefa Wellness & SPA

Strefa Wellness & SPA w naszym ośrodku to miejsce o niepowtarzalnej atmosferze, w którym przywrócisz utraconą równowagę i odzyskasz wewnętrzny spokój. Nasze progi są otwarte zarówno dla gości hotelowych, jak i wszystkich poszukujących miejsca, w którym zaznają reklaksu i całkowitego odprężenia. To doświadczenie błogiego wypoczynku, które czeka w samym sercu Bieszczadów, gdzie nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci zadbają o profesjonalną obsługę i przeniosą Państwa w stan równowagi ciała i ducha.
Odkryj

Co oferuje nasze SPA

Niezwykłe otoczenie i wyjątkowa atmosfera sprawiają, że każdy dozna tu chwili zapomnienia, poczuje odrobinę luksusu i zadba o duszę i ciało. Błogi relaks w naszej ekskluzywnej strefie Wellness & SPA z basenem, saunami, grotą solną oraz jacuzzi.

Jacuzzi

Gorąca kąpiel z opcją hydromasażu.

Grota solna

Czyste i wysoko zjonizowane powietrze.

Siłownia

Wyposażona siłownia i strefa fitness.

Fizjoterapeuci

Wypoczynek pod okiem profesjonalistów.

Basen

Duży basen z ciepłą wodą i leżakami.
Sprawdzone produkty

Najlepszej jakości

Stosujemy jedynie strannie wyselekcjonowane produkty i kosmetyki najlepszej jakości, tworzone na podstawie lat doświadczenia i najnowszej wiedzy kosmetologicznej, by zapewnić Państwu wyjątkowe doznania i bezpiecześnstwo podczas stosowania.
Dbamy o to, by stosowane przez nas produkty były naturalne i neutralne dla skóry. Oferujemy również możliwość zakupu stosowanych przez nas produktów, by zapewnić długotrwałe efekty zabiegów.