Niezapomniane

Imprezy okolicznościowe

Przepiękne, tętniące zielenią otoczenie, komfortowe wnętrza i profesjonalna obsługa zapewniąnaszym Gościom niezapomnianą atmosferę podczas ważnych życiowych wydarzeń. Ten wyjątkowy dzień uświetnią dania naszej restauracji Rajskie Smaki, która stanowi autorską wariację na temat regionalnych potraw, bazującą na lokalnych produktach.

Serce Bieszczad

Wymarzona lokalizacja

Organizujemy wszelkiego typu przyjęcia i imprezy okolicznościowe. Mogą Państwo zorganizować rodzinne spotkania z okazji chrzcin, komunii, ślubu, czy urodzin czy innych ważnych okazji. Gwarantujemy dopasowane do okazji menu, staranną dekorację sali.
Wysoki standard

Profesjonalna obsługa

Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w urządzaniu przyjęć okolicznościowych oraz dbają o ich prawidłowy przebieg, zgodny z Państwa oczekiwaniami. Ofertę przyjęć okolicznościowych w naszej restauracji wyróżnia również doskonałe menu składające się zarówno z dań tradycyjnych, jak i tych inspirowanych kuchnią nowoczesną.

Podczas organizacji przyjęcia zapewniamy:

  • Pomoc przy planowaniu oraz koordynację w trakcie imprezy
  • Dekoracje sali i stołów
  • Profesjonalną obsługę kelnerską
  • Zniżki dla dzieci
  • Organizację pełnego zakresu usług
Napisz do nas

Nasza oferta

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani organizacją imprezy w naszym ośrodku, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Przedstawimy naszą spersonalizowaną ofertę i odpowiemy na wszystkie pytania.
+48 699 670 150
edensc@edensc.com
Imprezy i wydarzenia

Galeria